What's new

Polish player is looking for friends :)

Expilian

New Member
Witam, szukałem jakieś nowej gierki do pogrania wiec moje oko zwróciło to dzieło. Niestety z tego co słyszałem gra ta nastawiona jest na p2w dlatego znalazłem ten o to serwer z nadzieją że ten problem jest tu mniejszy :)

Mam zatem pytanie czy istnieje tu jakaś polska czynna gildia bądź ktokolwiek kto orientuje się w temacie i jest w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań.
Jak dużo polaków gra na tym serwerze?
Czy istnieją tu jakieś polskie gidie?
Czy p2w jest tu tak rażące jak było o tym słychać na globalnych serwerach tej gry?
Co jeszcze powinienem wiedzieć zanim zacznę grać :)

Z góry dziękuję za wszelkie wsparcie w tym zakresie :)
Pozdrawiam, miłego dnia.
 
Witam, szukałem jakieś nowej gierki do pogrania wiec moje oko zwróciło to dzieło. Niestety z tego co słyszałem gra ta nastawiona jest na p2w dlatego znalazłem ten o to serwer z nadzieją że ten problem jest tu mniejszy :)

Mam zatem pytanie czy istnieje tu jakaś polska czynna gildia bądź ktokolwiek kto orientuje się w temacie i jest w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań.
Jak dużo polaków gra na tym serwerze?
Czy istnieją tu jakieś polskie gidie?
Czy p2w jest tu tak rażące jak było o tym słychać na globalnych serwerach tej gry?
Co jeszcze powinienem wiedzieć zanim zacznę grać :)

Z góry dziękuję za wszelkie wsparcie w tym zakresie :)
Pozdrawiam, miłego dnia.

Kilka miesięcy temu była polska gildia. Nie było dużo polaków, ale jednak. Teraz wróciłem do gry, ale nie wiem jaka jest sytuacja z gildią.
Z tego co widzę po nickach, to Polacy biegają, ale raczej w zagranicznych gildiach.
Ja aktualnie biegam solo, świeży 55lvl. Nick Piczka
 
Back
Top